جالبه بدونید که یکی از بزرگ ترین راه برای افزایش فروش در سایت مواردی هست که در ادامه به آنها می پردازیم پس این مطلب را از دست ندهید و حتما تا آخر مطالعه کنید.

روش اول: استفاده از تخفیف

تخفیف یکی از بهترین راه ها برای افزایش فروش هست چرا که مشتری احساس نیاز به خرید محصول شما می کند و فکر می کند که مدت اندکی فرصت برای خرید دارد لذا سعی کنید در سایت کار می کنیم از قسمت پروژه اختصاصی برای کارفرماها و مشتریانتان پروژه با تخفیف بزنید.

روش دوم: فریلنسری محترم و با ادب باشید!!!

جالبه بدانید که تاثیر بسیار زیادی لحن صحبت شما با مشتری دارد و این تاثیر به قدری خواهد بود که مشتری بارها و بارها حتی به شما سفارش خواهد داد.

روش سوم: هدیه دادن

سعی کنید برای اینکه یک فریلنسر موفقی در سایت کار می کنیم باشید به مشتریانتان بیش از آن مقداری که قرار است به آن ها تحویل دهید بدهید یا روی سفارش آنها یک هدیه نیز تحویل دهید این کار باعث می شود علاقه کارفرما نسبت به فریلنسر بیشتر شود و در نتیجه فروشتان افزایش خواهد یافت.

روش چهارم: تست رایگان

جالبه بدانید که اگر یک کار کوچکی از محصول خود را به صورت رایگان به مشتریانتان دهید به سرعت در ذهن کارفرمان ثبت خواهید شد و قطعا در آینده به شما سفارش خواهد داد.

روش پنجم: قیمت مناسب

حتما سعی داشته باشید قیمت خیلی خوبی را ارائه دهید البته این باعث نشود که از کیفیت خود کم کنید بلکه سعی کنید با نهایت کیفیت کم ترین قیمت را ارائه دهید و همین باعث می شود که فروشتان به صورت عجیب افزایش یابد.

اینها نکاتی مهم و کلیدی بود به صورت خلاصه برای فریلنسرهای عزیز و دوست داشتنی سایت عظیم کار می کنیم